logo
Özgeçmişi


Öncelikle bizi tercih ettiğiniz için Teşekkürler

1965 Yılında Ankara'da doğdum. İlköğretim hayatıma Bahçelievler İlkokulun da başlayıp Ortaokul ve Lise Öğrenimimi Bahçelievler Deneme Lisesin de tamamladim.

Daha sonra Gazi Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldum.

Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesin de Kadın Hastalıkları ve Doğum Kliniğinde Uzmanlık Eğimi aldıktan sonra 1997 senesinden 2011 yılına kadar Ankara Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görev yaptım. Çeşitli Araştırmalarda bulundum. ve pek çok uzmanın yetişmesinde yardımcı oldum.

1988 yılından bu yana muayenehanem de Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olarak hastalarımıza hizmet vermekteyim. Genital Estetik (Vajina Daraltma), Kızlık Zarı Muayenesi ve Onarımı, Gebelik Takibi, Gebelik Sonlandırması, (Kürtaj), Vajinusmus (Cinsel İsteksizlik), Kısırlık, Genital Siğiller (Kondilom. HPV) ve Diğer cinsel yolla buluşan hastalıkları başlıca ilgi alanımdır. 

Öncelikli hedefimiz hasta memnuniyeti ve hastalarımızın kendilerini emin eller de olduklarını hissettirmekdir. Tüm yapılan işlemler de ve muayeneler de en son tekonloji ürünler ve teknikler uygulanmaktadır. İşlemlerde sterilazasyon ve temizlik önceliğimizdir.

Yine Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı olan Op. Dr. Levent KORKMAZ ile Evliyim.

Cebeci Dörtyol' da ve Tunalı Hilmi Caddesin de bulunan muayehanelerimiz de siz hastalarımıza hizmet sunmaktayız.


Jin. Op. Dr. Derya Ayşe KORKMAZ
Soysal Sokak 39/3 Cebeci Dörtyol / ANKARA
Muayenehane : 0312 320 30 30
GSM : 0532 393 67 67

Jin. Op. Dr. Levent KORKMAZ
Tunalı Hilmi Caddesi 59/4 Küçükesat / Dörtyol ANKARA
Muayenehane : 0312 419 27 77
GSM : 0532 425 25 73